google-site-verification: google1f73e7d15a8630aa.htmlاین شرکت در زمینه های بازاریابی، مهندسی فروش، بهره برداری و ارائه خدمات املاک و مستغلات و برندینگ و ... فعال است.
ماموریت اصلی شرکت آریان نگین ارگ، ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در حوزه زمین و ساختمان به کلیه مشتریان و متقاضیان خدمات مذکور در کشور میباشد.
شرکت آریان نگین ارگ از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صبا میهن بوده که از طریق خدمات متمایز خود از جمله شرکت های پیشتاز در رده خود میباشد. این شرکت از طریق همکاری با نیروهای خبره و ارزشمند خود در صنعت ساخت و ساز و املاک و مستغلات و مدیریت صحیح فرآیند های ارزش آفرین به مشتریان خود آماده خدمت رسانی در تمام زمینه های ساخت و ساز میباشد.
ماموریت اصلی شرکت آریان نگین ارگ، ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در حوزه زمین و ساختمان به کلیه مشتریان و متقاضیان خدمات مذکور در کشور میباشد.
آریان نگین همواره با نوآوری و پیشرفت های جهانی همسوست و در حال ارائه خدمت به مردم کشورمان قدم برمیدارد.اهم پروژه های در دست اقدام


از جمله پروژه های در دست واگذاری و بهره برداری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. واگذاری و بهره برداری از ارگ تجاری
  2.  واگذاری پروژه تجاری، مسکونی جام الهیه (بانک ملت)
  3. واگذاری مجتمع مسکونی آریان الهیه
  4. واگذاری مجتمع تجاری ساری (استان مازندران)
  5. واگذاری و بهره برداری از مجتمع تجاری ارم

 

چشم انداز و اهداف

آریان نگین ارگ با اتکا به نیروهای توانمند خود دارای اهدافی بلند است که میتوان به تبدیل شدن به برند مطرح در
- ارائه خدمات مرتبط شامل تبلیغات،
- بازاریابی و فروش،
- تحقیقات بازار، برنامه ریزی استراژیک،
- سرمایه گذاری و تحلیل اقتصادی،
- بهره برداری و نگهداری و امور مربوط به خدمات زمین و املاک و مستغلات اشاره کرد.

لازم به ذکر است که این شرکت از جمله شرکت های پیشتاز در حوزه فعالیت خود بوده و با جذب نیروهای جوان و ارزشمند در مسیر خود گام برمیدارد.