google-site-verification: google1f73e7d15a8630aa.html
بررسی ظرفیت های ساخت ساز و مال سازی در ایران و اهمیت توسعه مراکز تجاری مدرن

مرکز تجاری ارگ تجریش


با بررسی پتانسیل های موجود بررسی ظرفیت های ساخت ساز و مال سازی در ایران و فصل جدیدی در اقتصاد ایران، توسعه مراکز تجاری با رویکرد “جایگزینی محیط پویاتر” از سوی صنوف مختلف و متقاضیان خرید از چنین مراکزی با تائید تغییر رویکرد در بعد فرهنگی و متناسب با نیاز اجتماعی جامعه در حال صورت پذیری است.

بسیاری از کارشناسان مسکن معتقدند که ایجاد مراکز تجاری جدید در هیچ زمینه ای  در رقابت با بازار سنتی نیست. این پدیده به عنوان یک کارآفرینی در حوزه تجاری بوده و گریزی هم از توسعه آن نیست. فرآیندی که تمام کشورهای در حال توسعه را نشان کرده و مردم جامعه ما هم با حس مزایای آن، علاقمند به برخورداری از چنین مراکز تجاری هستند.

ساخت وساز  مجتمع تجاری در ایران، در سال های اخیر  رشد بیش از پیش ساخت و راه اندازی مجتمع های تجاری در اقصی نقاط کشور اهمیت این موضوع را نشان میدهد. اما علاوه بر رشد روز افزون تعداد مراکز و کجتمع های تجاری، فقط برخی از آن ها کلید موفقیت مجتمع تجاری را در دست گرفتند و تعداد زیادی فقط  بازدید کننده را در خود جای می دهند و سهم باقی این مجتمع ها ، دائماً در حال تغییر و تحول واحدهای تجاری هستند.

اگر به آمار ساخت و ساز مجتمع های تجاری در ایران نگاهی بیاندازید متوجه میشوید که برخلاف تصورات مشهد نسبت به تهران در صدر شهرهای مال خیز قرار دارد.

 آریان نگین ارگ از دیگر شرکت های زیر مجموعه صبا میهن، با هدف رشد و توسعه اقتصاد کشوربا  ارائه خدمات املاکی، بازاریابی، مهندسی فروش، بهره برداری و برندینگ مشغول به فعالیت است. آریان نگین یکی از شرکت های ارائه دهنده تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات در صنعت ساختمان بوده و از جمله پروژه های شرکت میتوان به ارگ تجاری، مجتمع تجاری و مسکونی جام الهیه و … اشاره کرد.

درباره ی admin

یک پاسخ ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *